Kilka Informacji

Z Kyrmir 2 MMORPG Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Logo.png

Ogólne

Serwer Kyrmir 2 MMORPG jest umieszczony, na platformie Gothic Multiplayer, w grze Gothic 2 Noc Kruka. Głównym administratorem Kyrmira jest DualFist aka Twice. W Grze głownym celem gracza jest podnoszenie poziomów postaci (expienie) wykonywanie misji(polowań),wykonywanie zadań pobocznych, oraz ogólnie miło spędzonego czasu z przyjaciółmi w realiach Gothica

Serwer

Walka

Na serwerze mamy do wyboru kilka "ścieżek" rozwoju postaci: 1H(broń jednoręczna), 2H(broń dwuręczna), Łuk, Kusza.1H specjalizuje się w szybkości i obronie, 2H jest wolniejsze ale zadaje o wiele wieksze obrażenia natomiast Łuk podobnie jak 1H atakuje dość szybko i ma bonus do defa(Pancerza).Kusza zadaje duże obrażenia na odległość.

Polowania

Dużą rolę w rozwijaniu Naszej postaci mają polowania. Otrzymywane od Blytha. Ich celem jest zabicie danej liczby mobów, za co otrzymamy nagrodę w postaci złota, oraz wirtualnych bryłek.

Trofea

Złoto można także zdobyć poprzez sprzedawanie trofeów. Których uczymy się u Bltyh'a, Corkolama i Nefariusa. Można je sprzedać u Blytha i Corkolama.